מה אתה מחפש?

    מַדרִיך

    מַדרִיך

    ד”ר איתן צ’יקלי רקטוריון יולנדה סלינס עוזרת רקטור רקטורה Ext 120. Ysalinas@uhebraica.edu.mx מנהל מינהל וכספים שלוחה 103 – מרלין נחמד ליס . Mnehmad@uhebraica.edu.mx   דיקן למדעי היהדות שלוחה 107 – ד”ר דניאל פיינשטיין dfainstein@uhebraica.edu.mx מנהל החינוך היהודי והעברי שלוחה 108 – מדרה. דפנה ססלבסקי dsaslavsky@uhebraica.edu.mx


    STUDENT ההתאגדות informacion@uhebraica.edu.mx EXTS. 114 – אלינה רמנטריה asesora@uhebraica.edu.mx יציאות. 217 – ג’קלין אמארו contacto@uhebraica.edu.mx


      שירותי סטודנטים Frontdesk שלוחה 100 – אוליביה אסקובר oescobar@uhebraica.edu.mx


    שירותי בתי ספר שלוחה 227 – דייוויד ורגארה asisescolares@uhebraica.edu.mx שלוחה 102 – קלאודיה ווזקז cvazquez@uhebraica.edu.mx שלוחה 202 – קרינה אוליבארס kolivares@uhebraica.edu.mx שלוחה 209 – Rosario de Jesús rdejesus @ uhebraica.edu.mx


    Caja WhatsApp: 5612625417 שלוחה 222 – ליסאט מלאגה caja@uhebraica.edu.mx שלוחה 207 – ג’ולייטה סוטו jsoto@uhebraica.edu.mx שלוחה 118 – גררדו טורס gtorres@uhebraica.edu.mx שלוחה 210 – ארמנדו מרטינז אמארטיז @ uhebraica.edu.mx  


    ספרייה שלוחה 121 – Alejandro Espinosa aespinosa@uhebraica.edu.mx


    סיסטמות שלוחה 269 – איוב לוברה jlovera@uhebraica.edu.mx


    תחזוקה ושירותים כלליים שלוחה 232 – אביגיל רומרו aromero@uhebraica.edu.mx


    ACADEMIC תיאומים האקדמית לתיאום מחלקת החינוך והרווחה חואקין Lladó שלוחה 104. Jllado@uhebraica.edu.mx לתיאום ניהול של היהודי, עברית ויהודית מחקרים ארסלי קלדרון שלוחה 218. Acalderon@uhebraica.edu.mx LAOFEK – מאוריציו פרידמן mfriedman @ uhebraica.edu.mx מאסטר במדעי היהדות ברשת – דליה זיידמן dzaidman@uhebraica.edu.mx


    תיאום טכנולוגיה חינוכית Román Echeverría שלוחה 200 recheverria@uhebraica.edu.mx


    תקשורת מוסדית שלוחה 117 – אנה פלורס aflores@uhebraica.edu.mx שלוחה 230 – כרמן גומז cgomez@uhebraica.edu.mx